MISIJA: IŠTRŪKTI GREIČIAU NEI PER 60 MINUČIŲ!

Lockedin - patarimai kaip ištrūkti greičiau nei per 60 minučių Pabėgimo kambariai - Lockedin Vilnius

Ruošiatės laikui, kada galėsite peržengti ne tik savo namų slenkstį, bet taip pat bus galima keliauti pasilinksminti? Puiku! Kol dar turite laiko pasiruošti, Lockedin parengė Jums sąrašą patarimų, kurie padės ištrūkti iš kambario greičiau nei per 60 minučių! 

  • Viską apžiūrėkite labai atidžiai, net interjerą

Suprantame, kambaryje visko daug ir dažniausiai smulkios detalės lieka nepastebėtos. Tačiau nepamirškite, kad kai kurios svarbiausios užuominos yra pačios mažiausios. Nebijokite iš arti apžiūrėti net sienos įlinkimų, ieškoti žemai, taip pat ir aukštai (tik nepamirškite taisyklės nelipti ant baldų!). Atminkite – grožis slypi detalėse. 

  • Nelaukite per ilgai, kad paprašytumėte užuominos.

Pastebime, kad gana dažnai komandos supranta, jog „užstrigo”, tačiau pasirenka spėlioti atsakymus, užuot paklausus užuominos. Kad ir kaip malonu atsakymus rasti patiems, bet patikėkite, mūsų suteikta pagalba Jums sutaupys ne vieną minutę (tik nepiktnaudžiaukite mūsų teikiamomis pagalbomis 🙂 ).

  • Nepamirškite užuominos, kurią ką tik radote.

Norite tikėkite, norite ne, tačiau nemaža dalis komandų pamiršta užuominas, kurias surado prieš kelias minutes. Kartais dar žaidimo pradžioje galite pastebėti užuominą, kurios tuo metu Jums visiškai nereikia. Bet bėda ta, kad atėjus laikui panaudoti šią užuominą,  kartais net visa komanda būna pamiršusi, ką radote! Rekomenduojame visas rastas užuominas laikyti vienoje, gerai matomoje kambario vietoje. Taip tiksliai žinosite kur ieškoti, kai suprasite, kad prieš 10 minučių rasta užuomina nėra šiaip sau. 

  • Komunikuokite su kitais komandos nariais.

Šiuo patarimu nusprendėme pasidalinti, nes jis nors ir labai panašus į prieš tai duotą patarimą, tačiau pasitaiko daug dažniau. Kartais vienas komandos narys suranda užuominą, tačiau niekam apie ją nepasako ir palieka ten, kur rado. Toliau spręndžiant galvosūkius trūksta būtent šio daikto, kurio paieškoms sugaištamos tokios brangios minutės. Galbūt Jums tai atrodo daiktas be paskirties, tačiau kartu su kitais komandos nariais galite sugalvoti kur tą daiktą panaudoti! Nepamirškite pranešti savo komandai apie viską, ką radote, net jei tai atrodo smulkmena.

Pasinaudokite Lockedin patarimais ir iš kambario ištrūksite greičiau nei per 60 min.! Jeigu manote, kad Jūsų komanda jau pasiruošusi priimti iššūkį, rašykite mums ir susitarsime dėl Jūsų komandai patogaus laiko! 

Vis dar svarstote, ar apsilankyti pas mus? Tikimės, kad ši apžvalga lems Jūsų sprendimą. 

Iki greito!

One comment

  1. Elementor #978 – Lockedin – Pabėgimo kambariai Vilniuje

    […] Viskas, ko norime, tai, kad atvykus pas mus jaustumėtės saugūs ir rūpintumėtės tik tuo, kaip ištrūkti greičiau nei per 60 minučių. […]

Comments are closed.