F.A.Q

Kaip rezervuoti Pabėgimo kambarį?

Visus neužimtus laikus galite matyti šioje skiltyje - https://lockedin.lt/booking/. Pasirinkite pageidaujamą kambarį ir laiką, užpildykite registracijos formą ir gausite patvirtinimą apie atliktą rezervaciją. Jeigu rezervuotis nepavyksta, galite susisiketi telefonu +370 614 13 666.

Kokia Pabėgimo kambario kaina?

Iki 4 asmenų komandos apsilankymo kaina yra 55 Eur. Papildomai galime priimti maksimaliai 6 asmenis, šie du papildomi svečiai kainuoja papildomai po 10 Eur. Jeigu Jūsų daugiau nei 6, patariame rezervuotis du kambarius vienu metu ir taip galėsite net pasivaržyti, kurie ištrūks pirmieji! Kaina priklauso nuo asmenų skaičiaus, ne nuo jų amžiaus.

Ar yra amžiaus ar kitų apribojimų žaidėjams?

Taip. Pasiliekame teisę neįleisti į žaidimo kambarius asmenų, apsvaigusių nuo alkoholinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. Asmenys, sulaukę 13 metų amžiaus, gali žaisti be suaugusiųjų priežiūros, jaunesnius turi atlydėti suaugusieji asmenys. Kaina priklauso nuo asmenų skaičiaus, ne nuo jų amžiaus.

Kaip atšaukti ar pakeisti savo rezervaciją?

Atšaukti arba pakeisti savo rezervaciją galite susisiekę telefonu +370 614 13 666.

Kiek laiko trunka ši patirtis?

Vienai komandai yra skiriama 60 minučių, tačiau gali būti suteikiamos papildomos kelios minutės išspręsti likusioms užduotims, jeigu po Jūsų komandos nėra kitos rezervacijos.

Ar galima dalyvauti su mažais vaikais?

Jeigu kartu dalyvaus pilnamečiai asmenys - galima. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, o ne nuo jų amžiaus.

Kas yra Pabėgimo kambarys?

Pabėgimo kambarys tai realiai išgyvenamas nuotykis, kurio metu dalyviai yra užrakinami kambaryje ir naudodamiesi jame esančiomis užuominomis, paslėptais daiktais bei savo žiniomis stengiasi greičiau nei per 60 minučių išspręsti užduotis bei rasti kambario raktą ir taip ištrūkti iš kambario.

Ar man reikia ką nors atsinešti?

Ne. Kambaryje esančios užduotys išsprendžiamos su kambaryje paslėptais daiktais. Maistą ar gėrimus neštis į Pabėgimo kambarį draudžiama.

Ar galima atsivesti augintinių?

Ne. Kambariuose yra užduočių, kurios išsisprendžia netikėtai ir tokiu būdu gali sukelti riziką augintinių sveikatai.

Ar galima kambariuose filmuoti ir fotografuoti?

Negalima. Kambariuose yra užduotys, kurių negalima atskleisti kambariuose nebuvusiems asmenims.

Ar galima pratęsti dovanų kupono galiojimo laiką?

Taip, jeigu turite pas mus įsigytą dovanų kuponą, jį pratęsti galime tuo atveju, jeigu jo galiojimo laikas baigėsi ne ilgiau nei prieš 1 mėnesį. Kupono, skirto vienam kambariui, pratęsimo kaina 15 Eur. Kuponas pratęsiamas vienam mėnesiui. Kuponas gali būti pratęstas tik vieną kartą.